wtorek, 24 listopada 2015

5 bezpiecznych i ładnych perfum dla mężczyzn


Perfumy ładne i dyskretne łatwo zlekceważyć, bo nie uwodzą od pierwszego powąchania, tak jak to zdarza się modnym u nas i bardzo popularnym perfumom wyrazistym i otulającym jak Fahrenheit, Le Male czy ostatnio 1 million. Bywa, ze w pierwszej chwili wydają się nijakie i bez osobowości. Warto jednak dać im szansę, bo w miarę obcowania z nimi odkrywamy  ich bogactwo i głębię. Doskonale sprawdzają się w sytuacjach, kiedy nie warto zaznaczać perfumami swojej obecności i lepiej pozostać na drugim planie.
Marka Ermenegildo Zegna znana jest z produkcji wysokiej jakości odzieży męskiej. Chlubą firmy są garnitury z wysokiej jakości włoskiej wełny.
Perfumy Uomo wprowadzono rynek w 2013 roku. Zawierają nuty cytrusów, liści fiolka, drewna sandałowego i wetywerii.


Allure Homme Sport to perfumy z 2004 roku. Intrygują bogatym i ciekawym połączeniem nut ozonowych, drzewnych, cytrusowych, kwiatu pomarańczy, a nawet wanilii.
z
 Declaration Cartiera to perfumy z 1998 roku. Od początku przykuwają charakterystycznym akordem surowego drewna. Zawierają nuty przypraw, drewna brzozy i cedru. a nawet akordu ...żarzącego się drewna.
Bulgari pour Homme jest z nami blisko 20 lat. Ciągle dobrze się sprzedaje i ma swoją wierna publiczność. W dużym uproszczeniu można powiedzieć, że pachnie herbatą Darjeling i drewnem.

Happy marki Clinique jest pełne pozytywnej energii. Pomarańczowy kolor zdradza zwartość  flakonu - z silnie zakcentowana nuta pomarańczy, drewna, piżma i kwiatów.

Mój filmik na YT o tych perfumach KLIK

1 komentarz:

  1. Mój faworyt to Homme de Gres. Nazywam je perfumami bagiennymi.

    OdpowiedzUsuń