wtorek, 24 listopada 2015

5 bezpiecznych i ładnych perfum dla mężczyzn


Perfumy ładne i dyskretne łatwo zlekceważyć, bo nie uwodzą od pierwszego powąchania, tak jak to zdarza się modnym u nas i bardzo popularnym perfumom wyrazistym i otulającym jak Fahrenheit, Le Male czy ostatnio 1 million. Bywa, ze w pierwszej chwili wydają się nijakie i bez osobowości. Warto jednak dać im szansę, bo w miarę obcowania z nimi odkrywamy  ich bogactwo i głębię. Doskonale sprawdzają się w sytuacjach, kiedy nie warto zaznaczać perfumami swojej obecności i lepiej pozostać na drugim planie.
Marka Ermenegildo Zegna znana jest z produkcji wysokiej jakości odzieży męskiej. Chlubą firmy są garnitury z wysokiej jakości włoskiej wełny.
Perfumy Uomo wprowadzono rynek w 2013 roku. Zawierają nuty cytrusów, liści fiolka, drewna sandałowego i wetywerii.


Allure Homme Sport to perfumy z 2004 roku. Intrygują bogatym i ciekawym połączeniem nut ozonowych, drzewnych, cytrusowych, kwiatu pomarańczy, a nawet wanilii.
z
 Declaration Cartiera to perfumy z 1998 roku. Od początku przykuwają charakterystycznym akordem surowego drewna. Zawierają nuty przypraw, drewna brzozy i cedru. a nawet akordu ...żarzącego się drewna.
Bulgari pour Homme jest z nami blisko 20 lat. Ciągle dobrze się sprzedaje i ma swoją wierna publiczność. W dużym uproszczeniu można powiedzieć, że pachnie herbatą Darjeling i drewnem.

Happy marki Clinique jest pełne pozytywnej energii. Pomarańczowy kolor zdradza zwartość  flakonu - z silnie zakcentowana nuta pomarańczy, drewna, piżma i kwiatów.

Mój filmik na YT o tych perfumach KLIK

2 komentarze:

  1. Mój faworyt to Homme de Gres. Nazywam je perfumami bagiennymi.

    OdpowiedzUsuń
  2. Find the best Perfume Store Online to buy perfume, colognes, body sprays, massage candles, gift, and skin care products for both men & women.

    OdpowiedzUsuń