piątek, 15 lipca 2016

Trochę próbek męskich wód


Często dostaje listy od widzów, którzy narzekają, że za mało czasu poświęcam męskim perfumom. Nie do końca jest to prawda, bo swego czasu pisałam dla pisma Gentleman artykuły o męskich perfumach właśnie. I być może temat trochę mi sie znudził, może w nowościach nie było nic godnego uwagi... Trudno mi teraz to stwierdzić. W każdym razie oto kilka postów, które tu, na moim blogu nalezą do najchętniej czytanych tekstów:
Tajemny język perfum dla mężczyzn
Zapachy, które wstrząsnęły światem mężczyzn

Natomiast w mojej jutubowej aktywności perfum męskich było mało, co przyznaje.  Nadrabiam zaległości. będzie tych filmików więcej. Zaczynam od kilku haulu probkowego, do którego link podaje poniżej. Nie przegapcie, tak jak ja, co nawet widać w tym filmkiu, genialnej wody Pour Un Homme de Caron Milessime 2014. Absolutnie genialna woda lawendowo waniliowa. Zrobię o niej osobny filmik, ale czekam na jeszcze jedna mała przesyłkę z kolejna próbką tej marki.

Będą tez kolejne hule próbkowe oraz filmy o tańszych wodach dla mężczyzn, które są podstawa codziennej pielęgnacji  np. po goleniu. Pozdrawiam


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz