czwartek, 12 lutego 2015

L'Or Torrente. Zapach pączków?


Były kiedyś perfumy piękne. Nazywały się złoto (L'Or) , a pachniały między innymi kawą i różą. Niestety nie utrzymały się na rynku.

Ale kto wie, może na  aukcjach,  w internetach pewnie gdzieś dostępne. To może być zapach tłustego czwartku.
Więcej o pachnącym "złocie" poczytacie na Fragrantice

9 komentarzy:

 1. Muszę się rozejrzeć za tym flakonem...może znajdę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiele kiedyś o nich czytalam i tak się na nie napalilam, że musiałam je mieć choćby w formie odlewkowej, toteż zakupiłam. Jakież było moje zdziwienie kiedy zamiast kawy (którą przecież uwielbiam) wyczuwałam jedynie aromat kredek świecowych... pączków i kawy- brak. Puścilam je dalej w świat ... za każdym razem kiedy słyszę o Lo'r zastanawiam się dlaczego między nami nie zaiskrzyło i o co chodzi z tymi kredkami:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj na moim blogu. Bardzo zaciekawiło mnie to, co mówisz o tych woskowych kredkach. chętnie się tym zajmę, ale chwilowo (mam nadzieję) nie czuje żadnych zapachów.

   Usuń
  2. Ja również witam:) Lubię słuchać Twoje wywody na temat perfum i przy okazji trafiłam na ten blog:) Mam nadzieję, że będzie można Cie cześciej oglądać na YT. Jest kilka ciekawych filmików o perfumach, jednak Twoje zdecydowanie wyróżniają się pod względem merytorycznym. Czekam na więcej:)

   Usuń
  3. Dziękuję za motywacje, na razie kaszel bardzo utrudnia mi nagrywanie. Możesz wklejać linki do filmików o perfumach. Chętnie oglądnę.

   Usuń
  4. Polecam Ci filmy 80fragranza, jeśli jeszcze nie widziałaś https://www.youtube.com/watch?v=_9ljQCGH-yE miło się ogląda- cały cykl widziałam kilka razy:) Również u pozzzziomki znajdziesz ciekawe propozycje, początkowe filmiki trochę słabo doświetlone i cięzko sie ogląda ale ostatnie już super:) https://www.youtube.com/watch?v=4KVkioCmLYE , oprócz tego filmiki z perfumami znajdziesz u Nissiax83, CallMeBlondie, Boogiesilver, Szusz1313, Nieesia25, czy Sara1755. Pewnie o wielu osobach zapomnialam, ale nie sposób wszystkich wymienić z pamięci:) Miłego oglądania:)

   Usuń
 3. Wiele kiedyś o nich czytalam i tak się na nie napalilam, że musiałam je mieć choćby w formie odlewkowej, toteż zakupiłam. Jakież było moje zdziwienie kiedy zamiast kawy (którą przecież uwielbiam) wyczuwałam jedynie aromat kredek świecowych... pączków i kawy- brak. Puścilam je dalej w świat ... za każdym razem kiedy słyszę o Lo'r zastanawiam się dlaczego między nami nie zaiskrzyło i o co chodzi z tymi kredkami:)

  OdpowiedzUsuń