poniedziałek, 16 lutego 2015

Nieprzewidywalne skutki przeziębienia... / Unpredictable results of a cold...


Powyższe zdjęcie jest dla czekających  na filmiki o Angelu i Alienie. Chwilowa, mam nadzieje, utrata węchu i kaszel uniemożliwiają mi  prace. Oczywiście nie próżnuje, dużo czytam. Dotarłam do kilku ciekawych informacji o jednym z twórców Angela. Jest to człowiek tajemniczy i trudno było o nim znaleźć cokolwiek. Ale po dość długim szukaniu trafiłam na jeden jedyny wywiad jakiego udzielił, niestety w języku portugalskim. Z pomocą wujka googla uzyskałam m.in. niesamowite informacje o tym, że prapradziadek tworzył perfumy dla.... Cierpliwości.

The image above is for those who await the videos about Angel and Alien.  Tempoary, I hope, smell loss and coughing makes my work impossible. Obviously I am not slacking off, I read a lot. I found some interesting information about one of Angel's creators.
He is a mysterious person and it was hard to find anything about him. However, after a quite long search I found the only interview with him, unfortunately in Portugese. With the help of Google I found, for example, amazing information that his grandgrandfather made perfumes for... Be patient.


8 komentarzy:

 1. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Doceniałam znaczenie słów "Szlachetne zdrowie nikt się nie dowie jako smakujesz, aż się zepsujesz". Dziękuje za pozytywna energię.

   Usuń
 2. Jak to mawiają, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło... Ale oczywiście niech przeziębienie idzie szybko precz!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak czasem, trzeba się zatrzymać, albo nawet zrobić krok do tylu. A po jakimś czasie się okazuje, ze można to to było spożytkować. Dziekuję za pozytywne wibracje!

   Usuń
 3. jestem chora już dłuższy czas. niestety nie czuję się lepiej mimo antybiotyków. trzymaj się i zdrowia życzę

  OdpowiedzUsuń
 4. Wracaj do zdrowia a jedyne na co możesz zachorowac to na obsesję kosmetyczną :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obsesja kosmetyczna to najprzyjemniejsza nieuleczalna choroba

   Usuń